Anahtar Kelimeler: Amazon İndirim Bahar Kampanya


Amazon Türkiye indirim kampanyası başlıyor. Bahar indirimlerini takip edin.

Amazon Türkiye "Bahar Fırsatları" adlı indirim kampanyasını başlattı.

Amazon, dünya genelinde bir çok ülkede sanal pazar uygulaması yürüten bir tedarik firması. Ülkemizde de hizmet veren Amazon, bahar kampanyası düzenledi. Bir reklam filmi yardımıyla indirim kampanyasının içeriği hakkında bilgiler veren firmanın reklam filmi 19-29 Mart 2021 tarihleri arasında değişik platformlarda yayınlanacak. 

Amazon kutularının kapı önlerinde görüntülendiği reklam filmi, Amazon.com.tr müşterilerinin her nerede olurlarsa olsunlar baharı yüzde 50'ye varan indirimlerden faydalanarak karşılayabileceklerini vurguluyor.

Reklam filmi, bahar yaklaştıkça müşterilerin Amazon Türkiye'den satın aldıkları ürünlerle kendilerini yenilerken, yeni maceralara da hazırlanabileceklerini anlatıyor. Amazon Türkiye, ikinci çok kanallı reklam filmiyle müşteri odaklı yaklaşımının bir kez daha altını çizerken, “Amazon Türkiye Bahar Fırsatları'yla yüzde 50’ye varan indirimlerden faydalanıyor” mesajı veriyor. 

Amazon Türkiye'nin Bahar Fırsatları reklam kampanyası bugünden itibaren Türkiye çapında tüm TV, radyo ve online kanallarda yayında olacak.