CHP'li Torun, Didim Belediye Başkanı Atabay'ı ziyaret etti

CHP'li Torun, Didim Belediye Başkanı Atabay'ı ziyaret etti

AYDIN (AA) - CHP Genel Baskan Yardimcisi Seyit Torun, Didim Belediye Baskani Ahmet Deniz Atabay'i ziyaret etti.

CHP Aydin Milletvekilleri Bülent Tezcan, Hüseyin Yildiz, Süleyman Bülbül ve Aydin Büyüksehir Belediye Baskani Özlem Çerçioglu ile Didim Belediyesine gelen Torun, Aydin'da olmaktan duydugu memnuniyeti dile getirdi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgini dolayisiyla olaganüstü bir dönemden geçildigini aktaran Torun, söyle konustu:

"Millet Ittifaki'yla demokrasiyi, hukuku egemen kilmak gayemiz. Bu süreçleri yasarken provokasyonlara hazirlikli olmaliyiz. Millet Ittifaki'ni dagitmak ya da partilerimiz üzerinden bir olumsuzluk yaratmak için her türlü gayreti göstereceklerdir. Ne yaparsa yapsinlar bunu basaramayacaklar. Biz, birlik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam edecegiz. Didim’de de rantçilar, gayriresmi ve gayrimesru islere bulasmis olanlar ya da istedikleri yerine gelmeyenler belli oyunlar içindeler. Geçmisteki FETÖ taktigini uygulamaya çalismaktalar. Ama asla basaramayacaklar. Hiç kimse bizi yolumuzdan döndüremeyecek. Asla ranta kurban vermeyecegiz. Belediye baskanimiz gecesini gündüzüne katarak Didim için mücadele ediyor."

Türkiye’ye faydali olmak için yemin ettiklerini aktaran Torun, "Sorunlari çözmeye yemin ettik. Parlamentoda vekillerimiz, büyüksehirlerde ve ilçelerde belediye baskanlarimiz bu sorunlari çözecekler. Bizler asla ranta izin vermeyecegiz." diye konustu.