Kodlama bilmeden mobil uygulama nasıl yapılır?

Mobil uygulamalar nasıl yapılıyor? Hiç kodlama bilmiyorum! ama mobil uygulama yapabilir miyim?

Piyasada yeni iseniz ve bu sektöre atılmak istiyorsanız ya da düşünüyorsanız aklınızda güzel bir uygulama varsa bu uygulamanızı hayata geçirerek başlayabilir ve para kazanabilirsiniz. Mobil uygulama nasıl yapılır? Uygulama oluşturmak son derece   zordur bunun birkaç yazılım dili bilerek uygulamalınızı yapabilirsiniz, lakin herhangi bir yazılım dili bilmeden belli bir ücret ödeyerek mobil uygulamanızı yaparak ve bunu çeşitli marketlere koyarak para kazanabilirsiniz.

Uygulama yaparak çok ciddi ücretler kazanabilirsiniz. Oyun uygulamaları en çok kazandıran uygulamalardır. Lakin birçok akıllı uygulama geliştirerek oyun uygulaması yaparak kazanacağız paradan daha fazla kazanabilirsiniz.

Herhangi bir kod veya yazılım dili bilmeden belli bir ücret karşılığı veya ücretsiz uygulama yaparak ve bunları Google Play ve App Store da paylaşarak ücret kazanabileceğiniz sitelerin önde gelenleri şu şekilde:

Mobil Uygulama Siteleri

 1. Mobiroller
 2. Uygulama Sepetim
 3. Mobiluygulamatasarla
 4. Appcase
 5. Mobiluygulammerkezi
 6. Spaksu
 7. Appsgeyser
 8. Appery.io
 9. Mobile Roadie
 10. TheAppBuilder
 11. Good Barber
 12. Appy Pie
 13. AppMchine
 14. GameSalad
 15. BiznessApss
 16. App Makere

Bu siteleri diğer makalelerimde geniş bir şekilde inceleyeceğim ve sizin için daha kolay yöntemlerle mobil uygulamanızı geliştirmede katkıda bulanacağım. Bu sitelerin bazıları ücretli mobil uygulama yapmak içindir ama bu ücretleri ikiye katlayabilir ve para kazanabilirsiniz.